Gimnastikos kamuolys 75 cm (fitbolas fitnesui)

9.45 € 9.95 €
Išsaugoti 0.50 €
Išparduota


Patikslinti likutį
Kodas: 75cm_ball

Gimnastikos kamuolys 75 cm (fitbolas fitnesui)

Tipas Gimnastikos kamuolys

Trokštate visuomet būti puikios fizinės formos, tačiau kilnoti sunkius svarmenis nesinori? Nesinori ir išleisti krūvą pinigų madingiems kompleksiniams treniruokliams? Išbandykite pratimus su gimnastikos kamuoliu!

Be jokio vargo, lengvai ir smagiai mankštindamiesi, pagerinsite laikyseną, judesių koordinaciją bei kraujotaką. Atlikdami įvairiausius pratimus ištreniruosite nugaros, pilvo, rankų ir kojų raumenis, pagerinsite sąnarių lankstumą. Be to, užsiėmimai su gimnastikos kamuoliu – kartu ir masažas, po sunkios darbo dienos taip atpalaiduosite raumenis. Visais šiais malonumais galite mėgautis jau šiandien, užsisakę gimnastikos kamuolį už labai patrauklią kainą!

Gimnastikos kamuoliu gali naudotis visi jūsų šeimos nariai! Šis kamuolys taip pat puikiai papildys jūsų sporto salės inventorių. Patvarus neslidus paviršius užtikrina saugumą atliekant bet kokius pratimus. Kartu su kamuoliu gausite ir pompą, todėl bet kuriuo metu galite iš jo išleisti orą, vėl pripūsti kamuolį visai nesunku, o to gali prireikti – pavyzdžiui, jums reikia kur nors išvykti, o nutraukti užsiėmimų nesinori. Per itin trumpą laiką įgykite puikiausią sportinę formą naudodamiesi tik vienu sporto prietaisu – gimnastikos kamuoliu!

Pagamintas iš PVC;
Kamuolys 75 cm skersmens, tinka žmonėms 165-185 cm ūgio;
Į komplektą įeina pompa;
Maksimalus svoris 100 kg.

Pristatymas
Atsiimti biure
DPD Pickup
Pašto skyrius
Pasta Stacija
Omniva
Circle K
Kurjeris Rygoje
Rajoniniai centrai
Rajonai
Kaina
nemokamai
2 EUR
2 EUR
2 EUR
2 EUR
2 EUR
4 EUR
5 EUR
5 EUR
Data
Pristatymo šalis

Apmokėjimas
Grynieji pinigai:
Mūsų parduotuvė
Pristatymas Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje
Bankinis pavedimas:
Bet kuriam pristatymo būdui
Apmokėjimas internetu:
Bet kuriam pristatymo būdui

Garantija 2 metaiDažnai supirkta kartu

Informuojame, kad šiame tinklalapyje, siekiant kuo geriau atlikti paslaugą, pateikti optimaliausią turinį bei tinklalapio modeliavimą derinant prie jūsų poreikių, naudojami cookie failai. Daugiau