Massage Foam Roller Yoga Roller 14x62cm, oranžinė

23,50 €
19,00
-20 %
27 Parduotuvėje
Atsiimkite biure per minutę! (darbo metu)
Kitos spalvos
Pristatymas
Kaina
Data
Massage Foam Roller Yoga Roller 14x62cm, oranžinė
Kodas: DY-FR-018-ORANGE
Tipas Masažas volelis
Išmatavimai 14x62 cm
Spalva oranžinė
Garantija 2 metai
Užsiimate fitnesu, joga ar pilatesu? Tuomet ir patys žinote, jog namuose būtina turėti masažinį velenėlį! Pratimai naudojant masažinį velenėlį po treniruotės atpalaiduoja, panaikina skausmą ir bereikalingą įtampą, padeda išmankštinti raumenis, todėl kūnas greičiau atsigauna. Ar jau suspėjote įsigyti šį universalų prietaisą už labai patrauklią kainą?

Velenėlio poveikis raumenims analogiškas profesionalaus masažuotojo rankomis daromam masažui, jis gali būti net dar efektyvesnis. Trimatis Grid Roller velenėlio paviršius stimuliuoja kraujo, o kartu su krauju ir deguonies bei kitų maitinamųjų medžiagų patekimą į raumenis. Įsigijus šį prietaisą fitnesui, jums nebereiks mokėti už masažuotojo paslaugas ir patys galėsite kontroliuoti savo raumenų būklę!

Velenėlis savimasažui naudojamas daugelyje sporto šakų, tačiau dažniausiai fitnese, jogoje, pilatese, o taip pat reabilituojantis po įvairių traumų. Lengvas, kompaktiškas velenėlis visuomet bus po ranka ir naudotis juo labai paprasta - užsisakykit Grid Roller ir jūsų raumenys jums padėkos!
Specification:
  • Color: Oranžinė
  • Material: EVA
  • Size: 14 x 62 cm