Mėlynai geltonas vaikiškas sporto kompleksas Pioner-C6C

Kaina: 545.00 €
1 Parduotuvėje
Atsiimkite biure per minutę! (darbo metu)
Kodas: DSK-PIONER-C6C-BLUE

Mėlynai geltonas vaikiškas sporto kompleksas Pioner-C6C

Tvirtina Prie sienos
Matmenys 210х106 cm
Aukštis 243 cm
Nuo sienos 106 сm
Maks. apkrova 100 kg

Profesionalų sporto kompleksą kūno kultūros užsiėmimams galima įsirengti savo namuose. Tam būtina išsirinkti daugiafunkcinę švediškąją sienelę su įvairiais treniruoklių variantais, tokią kaip  Pioner-S6S.

Mėlynai geltonos spalvos vaikiškas sporto kompleksas Pioner-S6S – tai puikus įsigijimas namams, vaikų darželiui, gydomosios kūno kultūros medicinos kabinetams ir vaikų poilsio kambariams sanatorijų-viešbučių tipo įstaigose. Švediškosios sienelės pagalba galima atlikti kompleksą įvairių pratimų, skirtų judesių koordinacijos vystymui, laikysenos gerinimui, raumenų auginimui.

Kompleksas susideda iš keleto sekcijų ir daugybės sporto įrengimų. Yra dvejos kopėčios, atskiras stovas laipiojimui, skersiniai rankų treniravimui, platus įtempiamas tinklas ir skersinis (turnikas). Iš pakabinamos įrangos yra lynas ir du gimnastikos žiedai. Viršutinėje komplekso dalyje išdėstyta papildoma sekcija su borteliais, kuri ypatingai pradžiugins vaikus. Viršutinės sekcijos danga apmušta minkštu audiniu.

Sporto kompleksas namams pagamintas iš tvirto, milteline danga padengto metalo. Leistina komplekso apkrova – 100 kg.

Vaikiška švediškoji sienelė tvirtinama prie sienos ir yra ypatingai stabili. Galimas „kairysis“ arba „dešinysis“ surinkimo variantas, todėl sienelę optimalu patalpinti bet kokioje patalpoje.

Švediškoji sienelė – tai universalus treniruoklis, padedantis vaikams ir suaugusiems  įdomiai praleisti laiką ir palaikyti gerą fizinę savo formą. Vaikiško sporto komplekso Pioner-S6S įsigijimas taps ne tik puikia dovana jūsų vaikui, bet ir svarbia investicija į jo sveikatą.

Vaikiško sporto komplekso Pioner-S6S charakteristikos:

  • Aukštis 2,43 m, ilgis – 2,1 m.
  • Leistina apkrova – 100 kg
  • Atstumas nuo sienos  – 1,06 cm.

Pakabinami įrengimai:

  • Lynas.
  • Gimnastikos žiedai.
  • Tinklas laipiojimui.

Pristatymas
Atsiimti biure
Kurjeris Rygoje
Rajoniniai centrai
Rajonai
Kurjeris
Kaina
nemokamai
8 EUR
9 EUR
14 EUR
10 EUR
Data
Šiandien
Rytoj
Rytoj
Rytoj
1-4 dienų
Pristatymo šalis

Apmokėjimas
Grynieji pinigai:
Mūsų parduotuvė
Bankinis pavedimas:
Bet kuriam pristatymo būdui
Apmokėjimas internetu:
Bet kuriam pristatymo būdui

Garantija 2 metai

Dažnai supirkta kartu

Informuojame, kad šiame tinklalapyje, siekiant kuo geriau atlikti paslaugą, pateikti optimaliausią turinį bei tinklalapio modeliavimą derinant prie jūsų poreikių, naudojami cookie failai. Daugiau