-8%
Pristatymas promo
Metalo Detektoriai Minelab X-Terra 705 with 10.5" 7.5kHz DD + GIFT

Metalo Detektoriai Minelab X-Terra 705 with 10.5" 7.5kHz DD + GIFT

545.00 Eur 590.00 Eur
Išsaugoti 45.00 Eur
5 Parduotuvėje
Atsiimkite biure per minutę! (darbo metu)

Pirkti

Kodas: xterra705_set

Metalo Detektoriai Minelab X-Terra 705 with 10.5" 7.5kHz DD + GIFT

Maitinimo elementų tipas 4xAA
Dažnis 7.5 kHz
Ritė 10.5'' DD
Svoris 1.2 kg
Tipas Ieškikliai
Klasė Vidutinės klasės / Profesionalus
Tikslas Artefaktų ir lobių / Paplūdimio radiniai
DD Ritė Yes
PinPoint Yes
Garso reguliavimas Yes
Ekrano apšvietimas No
Ausinių jungtis 3.5mm No
Ausinių jungtis 6.3mm Yes

Minelab X-Terra 705 su 10.5" 7.5kHz DD paieškos rite + DOVANA. Dovanojame: apsaugą ritei + MINELAB RPG ausines.

Pagrindiniai X-Terra 705 pranašumai, tiesiogiai įtakojantys, kokiame maksimaliame gylyje galima aptikti radinį, bei jautrumas:
 
 • Sistema nustatoma pagal grunto mineralizaciją. Prie jau esamų detektoriuje Т74 nustatymų: Upelis, Auto bei Pliažas pridėta galimybė ištirti gruntą. Grunto balansavimo režimas gali būti naudingas tais atvejais, kai dirva yra smarkiai mineralizuota „karštais akmenimis“ arba pliaže. Vykdant paieškas pliaže sausame smėlyje reikia detektorių nustatyti vienaip, drėgname smėlyje – kitaip. Pakoreguoti nustatymą galite vienu vieninteliu mygtuko paspaudimu. Režimas, kuriuo nustatomas tikslus objekto centras PinPoint turi specialų priedą, nustatantį objekto dydį;
 • išsaugojamų diskriminacinių sluoksnių kiekis padidintas iki keturių + IronMask;
 • ​įrengtas ekrano Meniu apšvietimas, o detektoriaus X-Terra 705 valdymo klavišai pagaminti kaip lengvai įsimenamos ir suprantamos piktogramos. Naująjį metalo  nesunkiai sugebės valdyti net naujokėlis;
 • Metalo detektoriaus X-Terra 705 smegenys, kaip ir visa X-Terra serija, pagamintos pagal šiuolaikinę skaitmeninę technologiją VFLEX, panaikinančią trukdžius, neišvengiamus naudojant  ankstesnių analogiškų modelių metalo detektorius.

​Metalo detektorius valdomas šiuolaikiniu mikroprocesoriumi. Todėl naudojantis šiuo modeliu galima ženkliai pagerinti diskriminacijos kokybę (atpažįstant metalo tipą), padidinti tyrinėjamos erdvės gylį, jautrumą, sumažinti mineralizuotos dirvos bei elektros trukdžių įtaką lyginant su ankstesnių šių modelių analogų veikimu.

Meniu valdymo ir paties metalo detektoriaus X-Terra 505 valdymo klavišai pagaminti kaip piktogramų atvaizdai. Juos nesunku įsiminti, jie lengvai suvokiami net naujokui, pirmą kartą paėmusiam į rankas metalo detektorių. Nustatomas grunto balansas. Tai labai svarbus faktorius, darantis didelę įtaką gyliui, kuriame metalo detektorius gali dirbti.

Kadangi mes su Jumis ieškome lobių, monetų, t.y., darbuojamės ne ore, o dirvoje, iš kurios neišvengiamai sklinda įvairiausi trukdžiai, kliudantys detektoriaus siunčiamam elektromagnetiniam signalui prasiskverbti į gruntą. Tai įvairaus metalo laužo liekanos, skirtingą elektros laidumą turintys mineralai, pavyzdžiui, molinga dirva, paprasčiausios raudonos plytos, keramika, visokiausios apdegintos šukės ir dar daug kas. Tokie trukdžiai turi bendrą pavadinimą – grunto mineralizacija. Mineralizacija – vienas iš pagrindinių faktorių, įtakojančių metalo detektoriaus veikimo gylį.

Kuo labiau metalo ieškiklis ignoruoja dirvos trukdžius, tuo giliau esančius objektus jis gali aptikti, tuo didesnis jo jautrumas ir gebėjimas atskirti metalus. Metalo ieškiklio X-Terra 705 modelis turi rankinę, automatinę ir grunto balansavimo sistemas. Todėl metalo ieškiklis apsaugotas nuo dirvos trukdžių ir juo galima vykdyti paieškas ten, kur kiti metalo detektoriai bejėgiai. Automatinė grunto balansavimo sistema nepakeičiama ieškant ne tik aukso grynuolių, nes mineralizuoti grunto sluoksniai -  neatskiriami aukso palydovai, bet ir ieškant bet kokių  kitų objektų molėtuose bei druskinguose dirvožemiuose.

Automatinė grunto balansavimo sistema padeda metalo detektoriui visą laiką išlaikyti maksimalų objektų paieškos gylį nepaisant dirvos sudėties.

Pirmame paveikslėlyje matome paieškas, vykdomas be automatinės grunto balansavimo sistemos, Dirvožemio trukdžiai sumažina efektyvų metalo ieškiklio paieškos gylį. Užbrūkšniuotas plotas rodo žemės sklypą, kuris dar nėra iki galo apieškotas.

Antrajame paveikslėlyje matome, kaip patyręs profesionalas sugeba nepraleisti jokio dirvoje esančio radinio. Tačiau tam reikia dažnai rankomis subalansuoti metalo detektorių, o tai atima nemažai laiko.

Trečiajame paveikslėlyje pavaizduota automatinė grunto balansavimo sistema. Metalo detektorius išlieka itin jautrus visame sklype ir išsaugo pradinį paieškos vykdymo gylį kartu nepraleisdamas nė vieno paieškos objekto. Detektorius savarankiškai reaguoja į dirvos trukdžių pokyčius, nuolat išlaikydamas maksimalų paieškos gylį.

Į daugeliu dažnių vienu metu galinčių dirbti ir puikiai subalansuotų atsižvelgiant į gruntą metalo detektorių pranašumą buvo atkreiptas dėmesys vykdant paieškas kasyklose Irkutsko srityje, Bodaibe.

„Mūsų praktikoje buvo daug atvejų, kai teko susidurti su aukšta mineralizacija, tačiau vienas rajonas ypatingai įsiminė. Tai nutiko Bodaibo rajone prie B. Čančiko ir Ugahano upių. Dirvožemis buvo taip smarkiai mineralizuotas, kad įprasti metalo detektoriai su naudojamu pavieniu dažniu, rankiniu būdu balansuojant gruntą, praktiškai reagavo į kiekvieną dirvoje esantį akmenį (karštieji akmenys), kaip į ieškomą objektą. Kad ir kaip stengėmės, negalėjome visiškai apsaugoti pavieniu dažniu dirbančius metalo detektorius nuo „karštųjų akmenų“ trukdžių. Daugeliu dažnių dirbantys metalo detektoriai su automatiškai valdoma grunto nustatymo sistema, nors jų jautrumas ir sumažėjo maždaug trečdaliu, nepaliaujamai dirbo toliau ant šio mineralizuoto grunto, nereaguodami į „karštuosius akmenis“. Šiame sklype mūsų laimikis siekė daugiau kaip 500 gramo aukso grynuolių, Rudolfas Kavčikas.“

Apsauga nuo elektros trukdžių.

Kitas svarbus faktorius, įtakojantis efektyvų paieškų gylį – elektros trukdžiai. Metalo detektoriaus modelis X-Terra 705 turi galimybę būti apsaugotas nuo tokio pobūdžio trukdžių. Galima pateikti daugybę pavyzdžių, kai apsauga nuo tokių trukdžių yra tiesiog būtina. Pavyzdžiui, kai tenka dirbti greta su kitais veikiančiais  metalo detektoriais: palėpėje, rūsyje, lobių ieškotojų sąskrydžiuose ar šalia aukštos įtampos linijų.

X-Terra 705 įrangos komplektas ir ritės. Metalo detektoriaus X-Terra 705 modelis turi universalią ritę 10,5" DoubleD, 7,5 khz,  tinkamą naudoti beveik visomis paieškų sąlygomis, arba ritę 9” MONO 7,5 khz. Tačiau universali paieškų ritė ne visuomet iki galo atskleidžia metalo detektoriaus galimybes. Kartais norisi dirstelėti giliau arba apieškoti teritoriją ypač kruopščiai. Šiems tikslams ir naudojamos kitokių dydžių ir konfigūracijų ritės.

Pakuotėje:
 
 • Metalo detektoriaus valdymo pultas;                      
 • Ritė 10,5” DD 7,5 khz;
 • Apsauginis ritės 10,5 dėklas;           
 • Apatinis strypas;      
 • Vidurinis strypas;                
 • Viršutinis strypas;                   
 • Viršutinė alkūnramsčio dalis;
 • Apatinė alkūnramsčio dalis;               
 • Dirželis alkūnramsčiui;
 • Varžtas alkūnramsčiui pritvirtinti;   
 • Varžtas valdymo blokui pritvirtinti;            
 • Lipni užsegimo juostelė – 2 vnt.;
 • Varžtas su veržle ritei pritvirtinti;
 • Guminiai diskai dedami ritės pritvirtinimo vietose – 2 vnt.;
 • Instrukcija rusų kalba;         
 • Garantinis kvitas.     

SPECIFIKACIJOS:
 
 • DYDIS 300 mm x 250 mm;
 • 1 x priekinė kišenė, užsegama lipnia juostele - 225 mm х 250 mm;
 • 1 x atvira kišenė - 225 mm x 250 mm;
 • 2 x atviros vidinės kišenės - 140 mm x 125 mm;
 • 1 х viršutinė kišenė su užtrauktuku - 140 mm х 250 mm;
 • 2 x skyriai instrumentams dėti.

Pristatymas
Atsiimti biure
DPD Pickup
Pasta Stacija
Omniva
Circle K
Kurjeris Rygoje
Rajoniniai centrai
Rajonai
DPD Pickup
Omniva
Kurjeris
Kaina
nemokamai
nemokamai
nemokamai
nemokamai
nemokamai
4 EUR
5 EUR
5 EUR
nemokamai
nemokamai
7 EUR
Data
Šiandien
25. liepa
25. liepa
25. liepa
25. liepa
25. liepa
25. liepa
25. liepa
25. liepa
25. liepa
25. liepa
Pristatymo šalis

Apmokėjimas
Grynieji pinigai:
Mūsų parduotuvė
Pristatymas Latvijoje
Bankinis pavedimas:
Bet kuriam pristatymo būdui
Apmokėjimas internetu:
Bet kuriam pristatymo būdui

Garantija 3 metai

Dažnai supirkta kartu

Palikite savo telefono numerį ir mes būtinai Jums paskambinsime.
Informuojame, kad šiame tinklalapyje, siekiant kuo geriau atlikti paslaugą, pateikti optimaliausią turinį bei tinklalapio modeliavimą derinant prie jūsų poreikių, naudojami cookie failai. Daugiau