Sportinius laikrodžius POLAR VANTAGE M BLACK, M/L

279,90 €
239,00
-15 %
5 Parduotuvėje
Atsiimkite biure per minutę! (darbo metu)
Kitos spalvos
Pristatymas
Kaina
Data
Sportinius laikrodžius POLAR VANTAGE M BLACK, M/L
Kodas: VANTAGE-M-BLK
Baterija 230 mAh
Svoris 45 g
Dydis 46x46x13 mm
Barometras Barometrinis aukščio, nuolydžio ir t.t. sekimas
Laikrodis Laikas ir data
Žadintuvas Yes
Atsparumas vandeniui 30 m
Jutikliai Suderinamas su antkrūtininiu Polar pulsometruy per
Kalbos Anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, italų
GPS Įmontuotas GPS jutiklis ir GLONASS
Jutiklinis ekranas No
Dirželio matmenys M/L
Garantija 2 metai

Sportinis bėgimo laikrodis su 24/7 aktyvumo trekeriu

VANTAGE – nauja legendinio finų prekės ženklo serija. M modelis pažymėtas apdovanojimais už naujausias technologijas ir palengvintą dizainą.

Įrenginys aprūpintas spalvotu ekranu (bet ne jutikliniu, kaip V serijos įrenginiai) su pakankama ryškumo atsarga. M serijos laikrodžių svoris yra mažesnis, korpusas pagamintas iš aukštos kokybės matinio plastiko. Ant jo praktiškai nesimato pirštų antspaudų ir nesikaupia dulkės. Polar laikrodžiai yra atsparūs ne tik smūgiams, bet ir vandeniui (30 WR).

M serijos įrenginiuose palyginus su V serijos įrenginiais nėra barometrinio altimetro. Šiuose įrenginiuose taip pat nėra Fitneso programėlės Recovery Pro. Bet palaikoma Training Load Pro funkcija, leidžianti sekti įvairių kūno dalių apkrovą treniruočių metu.

Įrenginys matuoja įveiktą atstumą, bendrą žingsnių skaičių ir fiksuoja naudotojo miego kokybę. Jis analizuoja Jūsų apkrovą, atsižvelgia į bendrą įtampos lygį ir siūlo optimalias personalizuotas treniruotes geriems rezultatams pasiekti.

GPS jutiklis tiksliai nustato būvimo vietą, tai padaryti jam padeda GLONASS. Fitneso laikrodis sugeba apskaičiuoti maksimalų deguonies suvartojimą, o taip pat sudegintų kalorijų kiekį. Polar Pro programėlė palaiko 130 sporto šakų, tarp kurių bėgimas, dviračių sportas ir plaukimas.

Pirkti sportinį laikrodį Polar vienu paspaudimu galima mūsų internetinėje svetainėje. Patikrinti tiekėjai. Kokybę garantuojame. Pristatome į pašto skyrių ir iki Jūsų durų. Kainos Jus maloniai nustebins.


Dažnai supirkta kartu