Informuojame, kad šiame tinklalapyje, siekiant kuo geriau atlikti paslaugą, pateikti optimaliausią turinį bei tinklalapio modeliavimą derinant prie jūsų poreikių, naudojami cookie failai. Daugiau

Stepper DY-510 Pink

37.50 Eur
Išparduota


Patikslinti likutį
Kodas: DY-510_pink

Stepper DY-510 Pink

Jei Jūs mažai judate ir jau pajutote, kad tai neigiamai veikia Jūsų sveikatą, laikas imtis priemonių! Šiuolaikinis žingsniuoklis padės pagerinti kraujotakos sistemą ir atsikratyti nereikalingų riebalų net neišeinant iš namų!
 
Šis treniruoklis priverčia dirbti įvairiausius Jūsų kūno raumenis. Kopimo laiptais imitavimas vysto vidinės šlaunų dalies paviršių bei kojų raumenis, o papildomai pritaisomi espanderiai leidžia žingsniuojant kartu treniruoti ir rankas – sutrumpėja treniruotei skiriamas laikas! Lengvai galite sekti Jums tenkantį krūvį: žingsniuoklyje įrengtas specialus ektanas, kuriame fiksuojamas užsiėmimo laikas, sunaudotų kalorijų kiekis, o taip pat žingsniavimo greitis bei žingsnių skaičius. Taip visuomet galite kontroliuoti treniruotės eigą ir sudaryti savo individualų užsiėmimų planą.
 
Įsigykite šį kokybišką treniruoklį, kurio šiuolaikinis dizainas neabejotinai Jus sužavės ir grąžinkite į savo gyvenimą dvasios pakilimą bei puikią nuotaiką!
 
Nuo šiol apsiniaukęs oras už lango Jūsų negąsdins – stiprinkite savo sveikatą ir savijautą namuose padedant žingsniuokliui!
 
Weight: 7 kg.
Maximum user weight: 100 kg.
Power supply: 1 AA battery used.
Dimensions: 25 cm x 30 cm x 43 cm.

Pristatymas
Atsiimti biure
DPD Pickup
Pasta Stacija
Omniva
Circle K
Kurjeris Rygoje
Rajoniniai centrai
Rajonai
DPD Pickup
Omniva
Kurjeris
Kaina
nemokamai
nemokamai
nemokamai
2 EUR
2 EUR
5 EUR
7 EUR
7 EUR
4 EUR
5 EUR
8 EUR
Data

Apmokėjimas
Grynieji pinigai:
Mūsų parduotuvė
Pristatymas Latvijoje
Bankinis pavedimas:
Bet kuriam pristatymo būdui
Apmokėjimas internetu:
Bet kuriam pristatymo būdui

Garantija 2 metai



Dažnai supirkta kartu