Užsakyti telefonu
10:00-19:00 darbo dienomis
10:00-17:00 savaitgaliais

Apie mus

Patirtis
Dirbame nuo 2007 metų ir esame aptarnavę daugiau nei 200 000 klientų. Esame gavę daugiau nei 1 000 teigiamų mūsų klientų atsiliepimų internete.

Geros kainos
Pirmenybę teikiame prekių importui pilnais konteineriais tiesiai iš gamyklų, be jokių tarpininkų, todėl galime pasiūlyti gerą kainą, kuri daugeliu atvejų yra mažiausia rinkoje. Jūs mokėsite tiksliai tiek, kiek vertas produktas.

Laiko taupymas 
Užsakydami MOREX parduotuvėje, savo užsakymą gausite žadėtu laiku, dažniausiai visos svetainėje esančios prekės yra vietoje ir prieinamos iš karto. Tai reiškia, kad jei matote 10 prekių sandėlyje, tai reiškia, kad likutis yra tikslus ir Jums nereikia laukti, kol bus patvirtintos atsargos.

Unikalus pasiūlymas 
Siūlome platų ir unikalų prekių pasirinkimą, kuris daugeliu atvejų yra vienintelis siūlomas šalyje. Internetinėje parduotuvėje galite įsigyti gerai žinomų prekių ženklų, tokių kaip Intex, Bestway, Jobe, Aqua Marina, Thetford, Enders ir kt., gaminių. Gaminame neodimio paieškos magnetus su savo prekės ženklu Black Magnet. Turime savo prekės ženklą RESTPRO, kuris siūlo aukštos kokybės masažo stalus, kosmetologines kušetes, kėdes tatuiruočių ir blakstienų meistrams bei kitus įdomius gaminius masažuotojams ir kosmetologams.   

Kokybės garantija
Jūs gausite kokybišką prekę už gerą kainą. Visiems gaminiams suteikiama 2-3 metų garantija. Vertinant kokybę, kiekvienas mūsų siūlomas gaminys yra specialiai patikrintas ir patvirtinta, kad jis atitinka mūsų įmonės kokybės standartus.

Aptarnavimas
Stengiamės, kad apsipirkimas pas mus būtų patogus, greitas ir malonus. Dirbame tam, kad kiekvienas iš Jūsų jaustųsi ypatingas - toks yra visos MOREX komandos tikslas. Atsakymus apie gaminį gausite el. paštu arba telefonu, tačiau visi populiarūs atsakymai jau bus iš anksto paskelbti gaminio aprašyme.

 

 

Pristatymas
Siuntimo išlaidas ir visas siuntimo galimybes rasite konkrečios prekės aprašyme ir pirkinių krepšelyje, nes siuntimo išlaidos apskaičiuojamos automatiškai, atsižvelgiant į siuntinio svorį ir dydį. Jei prekei siūlomas paštomatas, tai reiškia, kad mes jau patikrinome, ar dėžė tikrai telpa į paštomatą.

Galite pasirinkti Jums patogiausią pristatymo būdą - paštomatą arba klasikinį kurjerio pristatymą Jūsų nurodytu adresu. 

Pristatysime Jums patogiausiu būdu! 

Prekes galite įsigyti užsisakę internetu arba telefonu +371 26003120.    

Linkime Jums teigiamų emocijų apsiperkant MOREX parduotuvėje!


Google Reviews Morex.lt Atsiliepimas Morex.lt
4.7
Viktoras
Viktoras
prieš 4 savaites
Labai greit atkeliavo. Penktadieni apie 21val uzsakiau, pirmadieni po pietu kurjeris pristate. Puikiai supakuota, viskas aisku ir greita.
Roberta
Roberta
prieš 4 mėnesius
Tokio operatyvumo dar neteko sutikti, prekę užsakiau ir jau sekančią dieną turėjau! Viskas labai puikiai, prekė kokybiška
Katažina
Katažina
pastarąją savaitę
Pirktos supynės. Prekė labai kokybiška, atsiuntė sekančią dieną.
Austeja
Austeja
2 months ago
I recently ordered a massage table to Lithuania and was pleasantly surprised by how fast the shipping was. Not only did it arrive quickly, but the quality of the table exceeded my expectations. Thank you for the excellent service!
Stėja
Stėja
2 years ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.