Mėlynai geltonas vaikiškas sporto kompleksas Pioner-S5S

Kaina: 410.00 €
5 Parduotuvėje
Atsiimkite biure per minutę! (darbo metu)
Kodas: DSK-PIONER-C5C-BLUE

Mėlynai geltonas vaikiškas sporto kompleksas Pioner-S5S

Tvirtina Prie sienos
Matmenys 225х58.3 cm
Aukštis 200 cm
Nuo sienos 13.3 cm
Maks. apkrova 100 kg
Svoris 45 kg

Jeigu Jūs svajojate įrengti namuose sporto kampelį, mėlynai geltonos spalvos švediškoji sienelė Pioner-S5S su daugybe sporto įrengimų taps puikiu sprendimu. Tvirta konstrukcija ir sporto komplekso treniruoklių įvairovė padės patalpoje aktyviai praleisti laisvalaikį vaikams ir suaugusiems. Sienelė taip pat tinka vaikų įstaigoms, sporto klasėms ir gydomosios fizkultūros kabinetams.

Vaikiška švediškoji sienelė išlaiko 100 kg apkrovą. Tai reiškia, kad sporto pratimais vienu metu gali užsiimti keletas vaikų. Kompleksas prie sienos tvirtinamas keletoje vietų, dėl ko yra ypatingai stabilus. Metaliniai komponentai nudažyti milteliniais dažais, todėl nebijo temperatūrų poveikio ir drėgmės.

Sporto kompleksas namams Pioner-S5S susideda iš horizontalių kopėčių, vertikalių skersinių rankoms, pakabinamo skersinio (turniko), šoninių kopėčių, taip pat tinklo laipiojimui. Tinklą galima pritvirtinti sporto sienelės dešinėje arba kairėje. Gimnastikos čiužinys į komplektą neįeina, bet jį visada galima įsigyti mūsų parduotuvėje.

Sporto užsiėmimai bet kokiu oru taps įmanomi, jeigu namuose bus įrengta daugiafunkcinė  švediškoji sienelė. Treniruoklis padės kas dieną išlaikyti judėjimo aktyvumą, jeigu apsilankyti sporto salėje nebus galimybės ir laiko. Taip pat sporto kompleksas padės linksmai praleisti laiką vaikams, tuo pat metu gerindamas jų sveikatą.

Vaikiško sporto komplekso Pioner-S5S charakteristikos:

  • Aukštis 2 m, ilgis – 2.25 m.
  • Leistina apkrova – 100 kg.
  • Atstumas nuo sienos  – 13,3 cm.

Pakabinama įranga:

  • Lynas.
  • Gimnastikos žiedai.
  • Trapecija.
  • Pakabinamas tinklas.

Pristatymas
Atsiimti biure
Kurjeris Rygoje
Rajoniniai centrai
Rajonai
Kurjeris
Kaina
nemokamai
12 EUR
14 EUR
17 EUR
14 EUR
Data
Šiandien
Rytoj
Rytoj
Rytoj
1-4 dienų
Pristatymo šalis

Apmokėjimas
Grynieji pinigai:
Mūsų parduotuvė
Bankinis pavedimas:
Bet kuriam pristatymo būdui
Apmokėjimas internetu:
Bet kuriam pristatymo būdui

Garantija 2 metai

Dažnai supirkta kartu

Informuojame, kad šiame tinklalapyje, siekiant kuo geriau atlikti paslaugą, pateikti optimaliausią turinį bei tinklalapio modeliavimą derinant prie jūsų poreikių, naudojami cookie failai. Daugiau