Sulankstomas masažo stalas – kušetė RESTPRO® ALU 2 (M) Cream

107.00 € 124.00 €
Išsaugoti 17.00 €
1 Parduotuvėje
Atsiimkite biure per minutę! (darbo metu)
>20 ir noliktavā
Bus pasiekiama už 3 dienų
Kitos spalvos
Pirkti

Kodas: ALU-2-M-CREAM

Sulankstomas masažo stalas – kušetė RESTPRO® ALU 2 (M) Cream

Modelis ALU
Sekcijos 2
Spalva Kreminė
Apmušalo storis 4 cm
Atlošo galvai medžiaga Aluminum
Svoris 12 kg
Forma Rectangular
Išmatavimai M - 180x60 cm
Maks. apkrova 250 kg
Plotis 60-85 cm
ilgis 180-213 cm
Aukštis 57-78 cm

Norint paversti masažo kabinetą jaukiu kambariu, kur klientas gali atkurti savo jėgas, atsipalaiduoti ir  tapti sveikesniu, būtinos įgudę masažuotojo rankos ir profesionalus masažo stalas.

Puikiu pasirinkimu taps masažo stalas salonui RESTPRO® ALU 2 (M) Cream. Su juo bet kuris masažo meistras komfortiškomis sąlygomis praleis savo darbo dieną, o klientai patirs   maksimalią procedūros naudą ir malonius pojūčius.

Sulankstomas masažo stalas – kušetė RESTPRO® ALU 2 (M) Cream yra profesionali įranga. Patraukli išvaizda puikiai dera su daugiafunkciškumu ir praktiškumu.

Masažo stalas lengvai išsilanksto. Reguliuojamos aliuminio kojelės leis parinkti įrangos aukštį pagal bet kurio masažisto ūgį. Dėl sulankstomos konstrukcijos kušetė per keletą minučių tampa patogiu lagaminu ir taip pat greitai transformuojama atgal.

Masažo stalo svoris tik 12 kg. Tai reiškia, kad jį paprasta perkelti iš patalpos į patalpą arba pasiimti su savimi. Toks įrangos variantas taps idealiu sprendimu namuose dirbantiems meistrams.

Sulankstyto namams skirto masažo stalo išmatavimai 91*64*19 cm, o išlankstyto – 180*60 cm. Kušetės ilgį ir plotį papildomai galima padidinti alkūnių atramų ir galvos atramos sąskaita.

Apmušalas - iš minkšto užpildo ir vinilo, kurį lengva plauti ir apdoroti higienos priemonėmis. Konstrukcija išlaiko svorį iki 250 kg.

Nuimami sulankstomi elementai, praktiškas juodas užvalkalas nešiojimui, surinkimo kokybė ir stilingas dizainas daro masažo stalą — kušetę nepakeičiamu grožio salonams, manualinės terapijos kabinetams, tatuiruočių ir SPA salonams.

Pirkti švelniai kreminės spalvos stalą masažui RESTPRO® ALU 2 (M) – reiškia protingai išleisti savo pinigus. Stalas tarnaus ilgą laiką, dovanodamas klientui malonius įspūdžius ir padarydamas meistro darbą komfortišku.

Pristatymas
Atsiimti biure
Pašto skyrius
Kurjeris Rygoje
Rajoniniai centrai
Rajonai
Kurjeris
Kaina
nemokamai
2 EUR
6 EUR
8 EUR
11 EUR
8 EUR
Data
Šiandien
2. birželis
2. birželis
2. birželis
2. birželis
1-4 dienų
Pristatymo šalis

Apmokėjimas
Grynieji pinigai:
Mūsų parduotuvė
Pristatymas Latvijoje
Bankinis pavedimas:
Bet kuriam pristatymo būdui
Apmokėjimas internetu:
Bet kuriam pristatymo būdui

Garantija 2 metaiDažnai supirkta kartu

Informuojame, kad šiame tinklalapyje, siekiant kuo geriau atlikti paslaugą, pateikti optimaliausią turinį bei tinklalapio modeliavimą derinant prie jūsų poreikių, naudojami cookie failai. Daugiau