Sportinius laikrodžius POLAR IGNITE WHITE-SILVER, M/L

229,90 €
209,00
-10 %
2 Parduotuvėje
Atsiimkite biure per minutę! (darbo metu)
Kitos spalvos
Pristatymas
Kaina
Data
Sportinius laikrodžius POLAR IGNITE WHITE-SILVER, M/L
Kodas: IGNITE-WHI-SLR
Baterija 165 mAh
Svoris 35 g
Dydis 240x204 px
Barometras Barometrinis aukščio, nuolydžio ir t.t. sekimas
Laikrodis Laikas ir data
Žadintuvas Yes
Atsparumas vandeniui Taip
Jutikliai Suderinamas su antkrūtininiu Polar pulsometruy per
Kalbos Anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, italų
GPS Įmontuotas GPS jutiklis ir GLONASS
Jutiklinis ekranas Yes
Dirželio matmenys M/L
Garantija 2 metai

Sportinis bėgimo laikrodis su 24/7 aktyvumo trekeriu

Baltai sidabrinio dizaino vandeniui atsparus fitneso laikrodis POLAR IGNITE idealiai tiks kaip vyrams, taip ir moterims. Patobulintas pulsometras, įmontuotas GPS ir daugybė papildomų funkcijų padės praplėsti Jūsų galimybes ir suteikti treniruotėms efektyvumo.

Turint tokį pagalbininką, Jums nereikalingas treneris. Įvertinęs organizmo rodiklius, laikrodis parinks optimalią apkrovą ir pasiūlys treniruočių variantus. Sekite ŠSD, sudegintas treniruotės metu kalorijas.

Fitneso laikrodis išanalizuos Jūsų miegą, jo pokyčius, o informacija bus atvaizduota ekrane. Norite žinoti, kaip greitai organizmas atsistato po streso ir treniruočių? Nightly Recharge ™ funkcija Jums padės. Atsipalaiduoti ir nuimti įtampą padės kvėpavimo pratimai Serene ™. Su Polar laikrodžiu Jūs visada būsite ant ryšio. Jis informuos apie pranešimus, kuriuos gavote į savo telefoną.

Mėgstate baseiną? Puiku! Prietaisas operatyviai nustatys Jūsų pulsą, tempą, plaukimo stilių ir poilsio laiką. Apsauga nuo vandens – iki 30 m.

Pirkti sportinį laikrodį Polar galima internetinėje parduotuvėje Morex. Pateikite užklausą svetainėje ir greitu laiku mūsų vadybininkas su Jumis susisieks. Siūlome greitą pristatymą ir patogų apmokėjimo būdą. Visoms prekėms teikiama ilgalaikė garantija. Parduotuvėje reguliariai vykdomos akcijos ir nuolaidos, todėl paskubėkite išsirinkti sau idealią dovaną.


Dažnai supirkta kartu