Sūpynės kėdė PATIO 47258

139.00 € 199.00 €
Išsaugoti 60.00 €
7 Parduotuvėje
Atsiimkite biure per minutę! (darbo metu)
Pirkti

Kodas: 47258

Sūpynės kėdė PATIO 47258

Dydis 77x97 cm
Aukštis 198 cm
Maks.apkrova 120 kg

Jūs ieškote aksesuarų savo namui, sodui ar vilai? Norite pailsėti užmiestyje, pakvėpuoti grynu oru? Siūlome jums pasirūpinti patogumais jau šiandien – pasielkite taip, kad galėtumėte ilsėtis jausdami maksimalų komfortą – įsigykite pakabinamus lauko krėslus!
Tokio modelio krėslai taps ne tik jaukia vieta atsipalaiduoti bei atgauti jėgas šiltuoju metų laiku, bet ir nuostabiai papuoš jūsų sodą. Be to, juos galima naudoti ir namuose – ypač tuomet, kai lauke lynoja arba tiesiog vėsu. Jau nekalbant apie tai, kad krėslai atrodo itin stilingai ir elegantiškai, viena iš svarbių krėslų – sūpuoklių savybių – jų patikimumas. Pintas plastikas, imituojantis rotangą užtikrina, kad šis krėslas tarnaus juks daugelį metų, jis itin praktiškas naudojantis juo lauke. Būtent dėl šios medžiagos ir gerai apgalvotos konstrukcijos krėslui nereikia ypatingos priežiūros. Minkštos nuimamos pagalvėlės suteiks jums papildomą komfortą – tikrai nesinorės pakilti iš tokio patogaus krėslo!
Padovanokite sau ir savo artimiesiems nuostabų poilsį pakabinamame lauko krėsle – sūpuoklėse. Tuomet vasaros laisvadieniai, praleisti su šeima, taps jums ypatingai jaukiais, o visi jūsų draugai noriai lankysis jūsų gryname ore surengtuose piknikuose bei vakarėliuose! Užsisakykite šį patogų krėslą su pristatymu arba atvykite į mūsų parduotuvę Rygoje. Adresas: Granita g. 3. Šiltos dienos gryname ore jau ne už kalnų!
  • Sėdynės matmenys: 77 х 97 х 113 cm
  • Medžiagos sudėtis: 100% poliesteris
  • Formas: Ovalas
  • Medžiaga: Poliesteris, Rotangas, Plienas, Plastikas
  • Aukštis: 198 cm
  • Skersmuo:  95 cm
  • Maksimali apkrova: 120 kg
  • Spalva: smėlio

Pristatymas
Atsiimti biure
Kurjeris Rygoje
Rajoniniai centrai
Rajonai
Kurjeris
Kaina
nemokamai
8 EUR
9 EUR
14 EUR
10 EUR
Data
Šiandien
Rytoj
Rytoj
Rytoj
1-4 dienų
Pristatymo šalis

Apmokėjimas
Grynieji pinigai:
Mūsų parduotuvė
Pristatymas Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje
Bankinis pavedimas:
Bet kuriam pristatymo būdui
Apmokėjimas internetu:
Bet kuriam pristatymo būdui

Garantija 2 metai

Dažnai supirkta kartu

Informuojame, kad šiame tinklalapyje, siekiant kuo geriau atlikti paslaugą, pateikti optimaliausią turinį bei tinklalapio modeliavimą derinant prie jūsų poreikių, naudojami cookie failai. Daugiau