Trampoline with handle 100 cm (DY-JS-6388)

49.00 Eur 59.00 Eur
Išsaugoti 10.00 Eur
Išparduota


Patikslinti likutį
Kodas: DY-JS-6388

Trampoline with handle 100 cm (DY-JS-6388)

Type Trampoline
Height 22 cm
Ladder No
Weight 8.5 kg
Net No
Diameter 100 cm

Jums nusibodo monotoniškos treniruotės su hanteliais? Svajojate, kad sportiniai užsiėmimai būtų ne tik varginantys, bet ir linksmi? Mes Jums siūlome patį šiuolaikiškiausią ir madingiausią sprendimą -šokinėjimo fitneso batutą su rankena! Dabar nuo kuekvienos treniruotės Jums tiesiog užims kvapą ir Jūs pasijusite atsidūrę vaikystėje!
 
Šokinėjimo fitnesas – sparčiai tarp sporto mėgėjų populiarėjanti  kryptis, kuris gerina ne tik figūrą, bet ir judesių koordinaciją, be to, stiprina vestibiuliarinį aparatą. Užsiėmimai grindžiami aerobikos treniruotėmis, tad jų metu Jūs atsikratote nereikalingų kalorijų, stiprinami raumenys, o svarbiausia – Jums garantuota puiki nuotaiką!
 
Šis batutas turi ne tik specialią rankeną, kuri tarnauja kaip atrama atliekant įvairius pratimus. Sudedama konstrukcija esant būtinybei leidžia sporto įrenginį lengvai pergabenti. Tvirtos plieninės kojelės užtikrina saugumą bei patikimumą – šokinėkite energingai ir drąsiai!
 
Ypač naudingos treniruotės ant šio sporto įrenginio gali vykti vasarą gryname ore – Jūsų namo ar sodo namelio kieme. Įjunkite ritmišką muziką ir pradėkite linksmą užsiėmimą! Šis šiuolaikiškas treniruoklis taps puikia dovana tiems, kas stebi naujausias tendencijas aerobikoje. Su šokinėjimo fitneso batutu būkite naujausių tendencijų priešakyje!
 
Trampoline diameter: 100 cm;
Frame: durable steel profile 2.5 cm;
Supporting legs: 6 pieces, sturdy steel tube with a diameter of 2.5 cm;
Springs: galvanized steel;
Construction: Folding;
Maximum user weight: 110 kg;
Dimensions and weight: 104 cm x 104 cm x 7 cm / 10 kg;
Dimensions: 100 cm x 100 cm x 147 cm;
Frame height: 22 cm;
Weight: 8.5 kg.

Pristatymas
Atsiimti biure
Kurjeris Rygoje
Rajoniniai centrai
Rajonai
Kurjeris
Kaina
nemokamai
5 EUR
7 EUR
7 EUR
8 EUR
Data
Pristatymo šalis

Apmokėjimas
Grynieji pinigai:
Mūsų parduotuvė
Pristatymas Latvijoje
Bankinis pavedimas:
Bet kuriam pristatymo būdui
Apmokėjimas internetu:
Bet kuriam pristatymo būdui

Garantija 2 metai

Dažnai supirkta kartu

Informuojame, kad šiame tinklalapyje, siekiant kuo geriau atlikti paslaugą, pateikti optimaliausią turinį bei tinklalapio modeliavimą derinant prie jūsų poreikių, naudojami cookie failai. Daugiau