Vaikiškas geltonos ir mėlynos spalvos sportinis kompleksas Pionier 108

215.00 €
3 Parduotuvėje
Atsiimkite biure per minutę! (darbo metu)
Pirkti

Kodas: DSK-PIONER-108-BLUE

Vaikiškas geltonos ir mėlynos spalvos sportinis kompleksas Pionier 108

Tvirtina Prie sienos
Matmenys 102х77 сm
Aukštis 218 сm
Nuo sienos 13 сm
Maks. apkrova 100 kg

Nedideliame bute nelengva įrengti funkcionalų sporto kampelį. Pasirinkę vaikišką sportinį kompleksą Pionier 108, jūs sutaupysite vietos, o jūsų vaikas galės užsiimti visaverčiais fizinio lavinimo pratimais bet kokio ploto namuose.

Vaikiškas sporto kompleksas Pionier 108 yra vis 1,2 m ilgio ir 77 cm pločio. Turint omenyje tokius išmatavimus, komplektuotė gana įspūdinga.

  • tinklas laipiojimui,  
  •  virvė,
  • du gimnastikos žiedai,
  • skersinis,
  • horizontalūs skersiniai.

Švediška sienelė pagaminta iš aukštos kokybės metalo ir padengta antikorozine danga (miltelių). Prie sienos ji tvirtinama keliose vietose – tai padidina saugumą.

Turint omenyje sporto komplekso kompaktiškumą, jį galima įrengti net balkone, o tvirta konstrukcija išlaikys ne tik aktyvų vaiką, bet ir jo draugus. Be to, greta švediškos dienelės galima įsigyti gamintojo siūlomą papildomą inventorių.

Švediška sienelė padės išlaikyti ne tik vaikų, bet ir suaugusių šeimos narių fizinį aktyvumą, su sąlyga, kad jų svoris neviršija 100 kg.

Bet kuriuo metų laiku, bet kokiomis oro sąlygomis patalpoje galima užsiimti įvairiais fiziniais pratimais, skatinančiais sportinį vaiko ugdymą, ir mažinančiais stuburui tenkantį krūvį. Jei nuo vaikystės įpratinsite mažylį būti fiziškai aktyviu, jis visuomet palaikys sportinę firmą ir metams bėgant jo sveikata tik stiprės.

Vaikišką sportinį kompleksą Pionier 108 galima įsigyti keliais būgaus – atvtkite į mūsų parduotuvę Rygoje arba užsakykite per mūsų tinklalapį.

Pristatymas
Atsiimti biure
Pašto skyrius
Kurjeris Rygoje
Rajoniniai centrai
Rajonai
Kurjeris
Kaina
nemokamai
2 EUR
4 EUR
5 EUR
5 EUR
5 EUR
Data
Šiandien
Rytoj
Rytoj
Rytoj
Rytoj
1-4 dienų
Pristatymo šalis

Apmokėjimas
Grynieji pinigai:
Mūsų parduotuvė
Pristatymas Latvijoje
Bankinis pavedimas:
Bet kuriam pristatymo būdui
Apmokėjimas internetu:
Bet kuriam pristatymo būdui

Garantija 2 metai

Dažnai supirkta kartu

Palikite savo telefono numerį ir mes būtinai Jums paskambinsime.
Informuojame, kad šiame tinklalapyje, siekiant kuo geriau atlikti paslaugą, pateikti optimaliausią turinį bei tinklalapio modeliavimą derinant prie jūsų poreikių, naudojami cookie failai. Daugiau