Velokart (Velomobile) Go-Kart 1504 Red (5-12 years)

129,00 €
125,00
6 Parduotuvėje
Atsiimkite biure per minutę! (darbo metu)
16 prekyboje
Bus pasiekiama už 3 dienų
Kitos spalvos
Pristatymas
Kaina
Data
Velokart (Velomobile) Go-Kart 1504 Red (5-12 years)
Kodas: 1504-RED
Amžius 5-12
Ratai EVA
Matmenys 122x60 cm
Maks.apkrova 50 kg
Spalva Raudona
Garantija 2 metai
Velokart Go-Kart 1504
 
 
Artėja vasara ir jūs planuojate aktyvų laisvalaikį su visa šeima? Norite paįvairinti savo vaikų gyvenimą? Siūlome pradžiuginti juos šiuolaikine, saugia, ekologiška transporto priemone – velokartu!
Velokartas – itin ekonomiška ir praktiška vaikiška transporto priemonė, juk jo nereikia įkrauti, kaip brangiai kainuojančių elektromobilių, o naudos ir džiaugsmo jūsų mažyliui jis suteiks daug daugiau! Šios patogios ir komfortiškos vaikiškos transporto priemonės dėka vaikas taps aktyvesnis ir tuo pačiu metu dėmesingesnis. Juk jis nuolat gerins savo judesių koordinaciją rinkdamasis kelią. Kaip ir dviratis velokartas turi pedalus, tad jūsų atžala mankštins kelių sąnarius ir visą atramos – judėjimo sistemą. Be to, velokartą lengviau valdyti, negu paspirtuką ar dviratį.
Velokarto ratai pagaminti iš EVA gumos, tai pati geriausia medžiaga vaikiškam transportui. EVA padangos praktiškos ir patogios, jos pasižymi minkšta amortizacija, kaip ir pripučiamosios, tačiau kitaip negu pripučiamos yra nepraduriamos ir neleidžia oro.
Tačiau svarbiausias šio vaikiško velomobilio privalumas yra tai, kad nuo jo praktiškai neįmanoma nukristi! Go-Kart 1504, kaip ir kiti panašūs velomobiliai, stabilus ir patikimas – tai užtikrina jo tvirta metalinė konstrukcija. Kadangi šis modelis skirtas vaikams nuo 5 iki 12 metų, vaikui augant galėsite reguliuoti sėdynę ir naudotis velokartu daug metų! Jei šeimoje yra ir daugiau vaikų, šiuo transportu galės naudotis tiek vyresni, tiek mažesni vaikai! Šis pirkinys – puikus indėlis rūpinantis savo vaikų vystymusi bei laisvalaikiu. Dabar jie patys prašys kuo dažniau išeiti su visa šeima!
Užsisakykite modelį Go-Kart 1504 ir kartu su savo mažyliais džiaukitės judriu poilsiu  šiltomis saulėtomis dienomis!
 
 
Velokartas nėra skirtas naudoti komerciniais tikslais.

Dažnai supirkta kartu
Batutas 244 cm + apsauginis tinklas + laiptai 8ft (2.44 m)
Batutas 244 cm + apsauginis tinklas + laiptai 8ft (2.44 m)
125,00 €
94,99
Tipas: Batutas
Kopėčios: Yra
Tinklas: Yra
Švediškos sienelės Pioner-A green-yellow (swedish wall)
Švediškos sienelės Pioner-A green-yellow (swedish wall)
179,00
Tvirtina: Grindys-Lubos
Matmenys: 120х90 cm
Aukštis: 225-285 сm